Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

18 yıllık Acente ve Turizm deneyimimiz ile zamanı satın alamayacağımızı biliyoruz ama size zaman kazandıracağımızı garanti ediyoruz. Alanında uzman ekibimizle verdiğimiz bilet hizmetinde uçak biletlerini; en hızlı şekilde, en uygun fiyatlarla ve kampanyalarımızla size sunuyoruz.

Müşterimizin ihtiyaçlarını karşılayan, yenilikçi, dinamik ve tamamen kullanıcı dostu olan teknolojimizle bilet sektöründe Türkiye’nin en iyi ve en büyük markası olmak için hiç durmadan çalışıyoruz.

Girişimcilik Ruhumuzda Var!

Girişimciliğin, yeniliğin anahtarı ve toplumsal amaçlar doğrultusunda atılan adımlar olduğuna inanıyoruz. Var olan ticari deneyimimiz, ekip ruhumuz ve cesaretimiz ile ilkleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu yolda korkmadan, girişimci ruhumuzla emin adımlarla ilerliyoruz ve kendimizi sadece iş alanlarımızla sınırlamıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Bizden Sorulur!

Yaşam tarzımız da dâhil olmak üzere projelerimizin ve faaliyet alanlarımızın en temel odağı müşteri memnuniyeti. Bilet Sepeti olarak müşteri memnuniyeti bizim en önemli sorumluluğumuzdur. Müşterilerimizin isteklerini çözüm odaklı, olabildiğince hızlı, objektif ve güvenli şekilde yerine getireceğimizin garantisini veriyoruz.

 

Siz Mutlu Olun Diye Çalışıyoruz!

Bilet Sepeti olarak evrensel düşünen bir sürdürülebilirlik anlayışına sahibiz. Bütün çabamız sizi daha da mutlu etmek, hayatınızı olabildiğince kolaylaştırmak, size en kaliteli hizmeti sunmak ve sizin için bir değer yaratmak. Sadece tek bir alanda değil, hayatınızın her alanında faydalı olabilmek için sürekli olarak çalışıyoruz.